poniedziałek, 26 stycznia 2015

Pierwszy post w 2015

Witam

Na początek chciałbym przeprosić wszystkich tych którzy tu zaglądają, za to, że dopiero po ok. miesiącu dodaje post. Rzec jednak mogę, że to nie moja wina.
Niestety chcąc nie chcąc mój komputer odmówił posłuszeństwa, wiec nie miałem jak z niego korzystać i dodawać wpisów na blogu.
W ostatnim czasie również miałem spore zamieszanie odnośnie końca semestru oraz studniówki i nie bardzo miałem czas na naprawę komputera.

Odnosząc się jeszcze do poprzedniego postu, pytałem was od czego zacząć nagrywanie Let's play. Jednak muszę wam powiedzieć, że wstrzymam się z tym aż chyba do września tego roku. Sprawa jest prosta. Mój komputer nie pozwala mi na nagrywanie gier w dobrej jakości. Możliwe, że są jakieś programy którymi mógłbym podkręcić parametry procesora i wycisnąć z mojego maleństwa jeszcze więcej. Czas pokaże, może ten czas z września skróci się.

A tak po czasie powiem wam, że jedno z moich postanowień poszło w realizacje. W piątek bawiłem się na studniówce, przez weekend doszedłem do siebie, a dzisiaj już zacząłem biegać. Po roku przerwy jest zaskoczony i zasmucony trochę moim wynikiem.
Przebiegłem dzisiaj 4,6 km w 25 min. Co daje nam ok. 5:40 min / km. Z mojego doświadczenia biegacza wiem, że jest do trochę za szybko jeszcze jak na początki powracania do formy. Powiem wam, że bardziej byłbym zadowolony jeżeli przebiegłbym 6 km po 6:20 ( tak miejwięcej ) na km.
Ale to mnie nie zniechęci. Jutro kolejny trening, nie ma obijania się.
A ja żegnam się z wami i wracam do oglądania Skazanego na Śmierć.