poniedziałek, 26 stycznia 2015

Pierwszy post w 2015

Witam

Na początek chciałbym przeprosić wszystkich tych którzy tu zaglądają, za to, że dopiero po ok. miesiącu dodaje post. Rzec jednak mogę, że to nie moja wina.
Niestety chcąc nie chcąc mój komputer odmówił posłuszeństwa, wiec nie miałem jak z niego korzystać i dodawać wpisów na blogu.
W ostatnim czasie również miałem spore zamieszanie odnośnie końca semestru oraz studniówki i nie bardzo miałem czas na naprawę komputera.

Odnosząc się jeszcze do poprzedniego postu, pytałem was od czego zacząć nagrywanie Let's play. Jednak muszę wam powiedzieć, że wstrzymam się z tym aż chyba do września tego roku. Sprawa jest prosta. Mój komputer nie pozwala mi na nagrywanie gier w dobrej jakości. Możliwe, że są jakieś programy którymi mógłbym podkręcić parametry procesora i wycisnąć z mojego maleństwa jeszcze więcej. Czas pokaże, może ten czas z września skróci się.

A tak po czasie powiem wam, że jedno z moich postanowień poszło w realizacje. W piątek bawiłem się na studniówce, przez weekend doszedłem do siebie, a dzisiaj już zacząłem biegać. Po roku przerwy jest zaskoczony i zasmucony trochę moim wynikiem.
Przebiegłem dzisiaj 4,6 km w 25 min. Co daje nam ok. 5:40 min / km. Z mojego doświadczenia biegacza wiem, że jest do trochę za szybko jeszcze jak na początki powracania do formy. Powiem wam, że bardziej byłbym zadowolony jeżeli przebiegłbym 6 km po 6:20 ( tak miejwięcej ) na km.
Ale to mnie nie zniechęci. Jutro kolejny trening, nie ma obijania się.
A ja żegnam się z wami i wracam do oglądania Skazanego na Śmierć.




poniedziałek, 29 grudnia 2014

Ostatni Poniedziałek

Witajcie

Jak sam nagłówek wskazuje jest już to ostatni poniedziałek tego roku. W sumie można powiedzieć, że są to ostatnie trzy dni roku 2014.
Nie mam pojęcia co przyniesie nowy rok. Jedyne co mogę powiedzieć to, to iż muszę się trochę zmotywować i w końcu się wziąć za siebie.
Jak już wcześniej wspominałem miałem zacząć biegać. Do dzisiaj tego nie uczyniłem. Zbliżający się nowy rok jest dobrą okazją dla mnie ( przynajmniej tak myślę ) aby sobie coś postanowić, nadać sobie postanowienie nowo roczne i zacząć biegać. Bardzo mile również zaskoczyła mnie moja dziewczyna oznajmiając mi, że również zacznie biegać i będzie mnie w tym wspierać .. no teraz to nie ma opcji, że będzie inaczej i zacznę biegać chodź by nie wiem co :)
Jak zapewne wszyscy doskonale o tym wiedzą za sobą mamy już święta Bożego Narodzenia.. Jedyne co najbardziej mnie w nich uszczęśliwiło to spędzenie ich z moją wybranką ;)
Na tę chwile odliczam już czas do zobaczenia się z nią :) Ona o tym nie wie, ale jestem ciekaw jak by zareagowała na to, gdybym dzisiaj do niej przyjechał. A zrobię wszystko, żeby to zrobić.

Tak już trochę odbiegając od tematu to w tym tygodniu powinienem mieć już dobry mikrofon, więc z początkiem nowego roku powinienem zacząć nagrywać na YT.
Jeżeli ktoś tu wchodzi i czyta, czasem może ogląda filmy na youtube to może ktoś pomógłby mi się zdecydować od czego zacząć z nagrywaniem. a mianowicie mam kilkia gier do wyboru :)

MINECRAFT 
THE SIMS 4 
NEED FOR SPEED RIVALS 
FARMING SYMULATOR 15 
EURO TRUCK SYMULATOR 2 
SKILL 
THE FORREST 




środa, 24 grudnia 2014

Wigilia

Siemaneczko

Witam was moi mili w ten wigilijny wieczór. Z tej okazji chciałbym wam życzyć zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz z szczęśliwego nowego roku :)


poniedziałek, 22 grudnia 2014

Poniedziałek :)

Witajcie

Po dłuższej nie obecności znowu mam czas, aby coś tutaj od siebie napisać. Co do aktualizowania postów.. jak na razie są można powiedzieć co kilka dni. Doszedłem do wniosku, że jeżeli nie mam o czym pisać to pisanie o głupotach jest bezsensowne gdyż nie chcę, aby mój blog wyglądał jak śmietnik.
W weekendy raczej ciężko będzie mi napisać jakiś post ponieważ każdy weekend spędzam ze swoją dziewczyną i chcę poświęcić jej jak najwięcej czasu. Dzięki Bogu, że są już niebawem święta i dzięki nim jest tyle wolnego czasu od szkoły, gdyż mogę poświecić tej jedynej jeszcze więcej czasu.

Zaczynając trochę opowiadać o sobie, to powiem wam że pisać tutaj posty odrywam się trochę od rzeczywistości. Mogę trochę zapomnieć o problemach i napisać co nie co dla innych ludzi, którzy będą chcieli to poczytać. Jest to taka odskocznia. Odnosząc się jeszcze do tej odskoczni to trochę ubolewam nad tym, że w moim portfelu jest pustkowie ponieważ chciałbym zacząć coś nagrywać na YouTube, a mój aktualny mikrofon mi na to nie pozwala.. tylko dla tego mi nie pozwala gdyż kupiony został tylko i wyłącznie w celach komunikacyjnych i nie zwracałem uwagi na jakoś przetwarzanego dźwięku, a na jego cene.
I tak to wszedłem w kwestię pieniędzy. Jak już tak sobie piszę o mikrofonie to zdradzę wam, że wydałem na niego nie całe 10 zł. Jestem skąpy wiem, ale są ważniejsze wydatki ( były ważniejsze wydatki ) niż jakiś głupi mikrofon :)

Tak sobie reasumując chyba to już jest koniec dzisiejszego postu. Pozdrawiam serdecznie :)




środa, 17 grudnia 2014

Last Two Day :)

Cześć dla wszystkich tych którzy tu zaglądają :)

A więc moi mili zostały mnie dwa dni szkoły przed dość nie codzienna przerwą świąteczną. Nie spodziewałem się tego nigdy, ale czeka mnie ( tak jak za pewne większą część uczniów w Polsce ) ale to nie ma znaczenia bo ja samolubny nie jest. Więc dodając weekendy czeka mnie 18 dni przerwy wolnych od szkoły.
Myślę, że nudził się nie będę, ponieważ jakoś sobie czas wolny zorganizuje. Mam przynajmniej taką nadzieję.
Co do tych ostatnich dwóch dni to również myślę, że zapowiadają się ciekawie, gdyż jutro przyjeżdża do mnie moja dziewczyna i spędzimy w sumie razem czas, aż do niedzieli wieczór. Później niestety ok. 4 dni rozłąki. Ta rozłąka, każda chwila bez niej mnie dobija.

Jak wspominałem w epilogu, że mogę tutaj umieszczać jakieś moje wypociny odnośnie nagrywania Let's Play. A więc nagrałem pierwszy.. taki może trochę testowy, ale zawsze to coś teraz już tylko będzie lepiej :)

 Nie wiem czy zdążę go wrzucić tu jeszcze dzisiaj ale się postaram :)

Na razie żegnam się z wami :)





A wiec tak jak wspominałem dzisiaj udaje mi się opublikować swój pierwszy film :)
Zapraszam do oglądania i wyrażania opinii :)


czwartek, 11 grudnia 2014

Epilog

Witajcie :)

Drodzy internauci witam was serdecznie na moim blogu.
Będę tutaj opisywał wam może po części moje życie, małymi kroczkami coś będę ujawniał o sobie, ale również może będę się dzielił moimi filmami z gier. Oczywiście jakimiś ciekawymi filmami z gier bo po co miałbym was przynudzać :)

W tym pierwszym poście rozpoczynającym moją przygodę z blogiem w sumie mogę opowiedzieć wam co nieco o sobie:)

Jeżeli ktoś byłby ciekawy to jestem chłopakiem. Mam 18-20 lat :) na razie wam bliżej nie zdradzę tego sekretu. Jeżeli ktokolwiek trafił tutaj i zobaczył że chłopak prowadzi bloga zapewne mógłby od razu sobie pomyśleć, że jestem jakimś lamusem, nie wiem co ze sobą zrobić, cały czas siedzę tylko przed komputerem. Otóż nie ! tak nie jest. Nie jestem jakimś tam maniakiem komputerowym po prostu informatyka to takie moje hobby. Może nie wiem wszystkiego, ale cały czas się uczę.
Wracając jednak do mojej osoby to, jestem aktywny fizycznie ; trenuje sam ze sobą tz. biegam sobie, przybliżając biegałem przez problemy zdrowotne musiałem przerwać treningi, ale już nie długo wracam z powrotem do sportu :)
Mam dziewczynę, więc większość wolnego czasu poświęcam właśnie jej, gdyż to jest dla mnie najważniejsze :)

W sumie to by mogło być na tyle, bo nie chcę wam wszystkiego zdradzać o sobie :)

Zapraszam serdecznie do obserwowania mnie ( jeżeli oczywiście mój blog, moje posty wam się podobają ), zapraszam również do komentowania i dzielenia się swoją opinią.. Jaka by ona nie była :)

Pozdrawiam i myślę, że będą kolejne posty :)