środa, 17 grudnia 2014

Last Two Day :)

Cześć dla wszystkich tych którzy tu zaglądają :)

A więc moi mili zostały mnie dwa dni szkoły przed dość nie codzienna przerwą świąteczną. Nie spodziewałem się tego nigdy, ale czeka mnie ( tak jak za pewne większą część uczniów w Polsce ) ale to nie ma znaczenia bo ja samolubny nie jest. Więc dodając weekendy czeka mnie 18 dni przerwy wolnych od szkoły.
Myślę, że nudził się nie będę, ponieważ jakoś sobie czas wolny zorganizuje. Mam przynajmniej taką nadzieję.
Co do tych ostatnich dwóch dni to również myślę, że zapowiadają się ciekawie, gdyż jutro przyjeżdża do mnie moja dziewczyna i spędzimy w sumie razem czas, aż do niedzieli wieczór. Później niestety ok. 4 dni rozłąki. Ta rozłąka, każda chwila bez niej mnie dobija.

Jak wspominałem w epilogu, że mogę tutaj umieszczać jakieś moje wypociny odnośnie nagrywania Let's Play. A więc nagrałem pierwszy.. taki może trochę testowy, ale zawsze to coś teraz już tylko będzie lepiej :)

 Nie wiem czy zdążę go wrzucić tu jeszcze dzisiaj ale się postaram :)

Na razie żegnam się z wami :)





A wiec tak jak wspominałem dzisiaj udaje mi się opublikować swój pierwszy film :)
Zapraszam do oglądania i wyrażania opinii :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz