poniedziałek, 29 grudnia 2014

Ostatni Poniedziałek

Witajcie

Jak sam nagłówek wskazuje jest już to ostatni poniedziałek tego roku. W sumie można powiedzieć, że są to ostatnie trzy dni roku 2014.
Nie mam pojęcia co przyniesie nowy rok. Jedyne co mogę powiedzieć to, to iż muszę się trochę zmotywować i w końcu się wziąć za siebie.
Jak już wcześniej wspominałem miałem zacząć biegać. Do dzisiaj tego nie uczyniłem. Zbliżający się nowy rok jest dobrą okazją dla mnie ( przynajmniej tak myślę ) aby sobie coś postanowić, nadać sobie postanowienie nowo roczne i zacząć biegać. Bardzo mile również zaskoczyła mnie moja dziewczyna oznajmiając mi, że również zacznie biegać i będzie mnie w tym wspierać .. no teraz to nie ma opcji, że będzie inaczej i zacznę biegać chodź by nie wiem co :)
Jak zapewne wszyscy doskonale o tym wiedzą za sobą mamy już święta Bożego Narodzenia.. Jedyne co najbardziej mnie w nich uszczęśliwiło to spędzenie ich z moją wybranką ;)
Na tę chwile odliczam już czas do zobaczenia się z nią :) Ona o tym nie wie, ale jestem ciekaw jak by zareagowała na to, gdybym dzisiaj do niej przyjechał. A zrobię wszystko, żeby to zrobić.

Tak już trochę odbiegając od tematu to w tym tygodniu powinienem mieć już dobry mikrofon, więc z początkiem nowego roku powinienem zacząć nagrywać na YT.
Jeżeli ktoś tu wchodzi i czyta, czasem może ogląda filmy na youtube to może ktoś pomógłby mi się zdecydować od czego zacząć z nagrywaniem. a mianowicie mam kilkia gier do wyboru :)

MINECRAFT 
THE SIMS 4 
NEED FOR SPEED RIVALS 
FARMING SYMULATOR 15 
EURO TRUCK SYMULATOR 2 
SKILL 
THE FORREST 




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz