Witajcie :)
Drodzy internauci witam was serdecznie na moim blogu.
Będę tutaj opisywał wam może po części moje życie, małymi kroczkami coś będę ujawniał o sobie, ale również może będę się dzielił moimi filmami z gier. Oczywiście jakimiś ciekawymi filmami z gier bo po co miałbym was przynudzać :)
W tym pierwszym poście rozpoczynającym moją przygodę z blogiem w sumie mogę opowiedzieć wam co nieco o sobie:)
Jeżeli ktoś byłby ciekawy to jestem chłopakiem. Mam 18-20 lat :) na razie wam bliżej nie zdradzę tego sekretu. Jeżeli ktokolwiek trafił tutaj i zobaczył że chłopak prowadzi bloga zapewne mógłby od razu sobie pomyśleć, że jestem jakimś lamusem, nie wiem co ze sobą zrobić, cały czas siedzę tylko przed komputerem. Otóż nie ! tak nie jest. Nie jestem jakimś tam maniakiem komputerowym po prostu informatyka to takie moje hobby. Może nie wiem wszystkiego, ale cały czas się uczę.
Wracając jednak do mojej osoby to, jestem aktywny fizycznie ; trenuje sam ze sobą tz. biegam sobie, przybliżając biegałem przez problemy zdrowotne musiałem przerwać treningi, ale już nie długo wracam z powrotem do sportu :)
Mam dziewczynę, więc większość wolnego czasu poświęcam właśnie jej, gdyż to jest dla mnie najważniejsze :)
W sumie to by mogło być na tyle, bo nie chcę wam wszystkiego zdradzać o sobie :)
Zapraszam serdecznie do obserwowania mnie ( jeżeli oczywiście mój blog, moje posty wam się podobają ), zapraszam również do komentowania i dzielenia się swoją opinią.. Jaka by ona nie była :)
Pozdrawiam i myślę, że będą kolejne posty :)



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz