Witajcie
Po dłuższej nie obecności znowu mam czas, aby coś tutaj od siebie napisać. Co do aktualizowania postów.. jak na razie są można powiedzieć co kilka dni. Doszedłem do wniosku, że jeżeli nie mam o czym pisać to pisanie o głupotach jest bezsensowne gdyż nie chcę, aby mój blog wyglądał jak śmietnik.
W weekendy raczej ciężko będzie mi napisać jakiś post ponieważ każdy weekend spędzam ze swoją dziewczyną i chcę poświęcić jej jak najwięcej czasu. Dzięki Bogu, że są już niebawem święta i dzięki nim jest tyle wolnego czasu od szkoły, gdyż mogę poświecić tej jedynej jeszcze więcej czasu.
Zaczynając trochę opowiadać o sobie, to powiem wam że pisać tutaj posty odrywam się trochę od rzeczywistości. Mogę trochę zapomnieć o problemach i napisać co nie co dla innych ludzi, którzy będą chcieli to poczytać. Jest to taka odskocznia. Odnosząc się jeszcze do tej odskoczni to trochę ubolewam nad tym, że w moim portfelu jest pustkowie ponieważ chciałbym zacząć coś nagrywać na YouTube, a mój aktualny mikrofon mi na to nie pozwala.. tylko dla tego mi nie pozwala gdyż kupiony został tylko i wyłącznie w celach komunikacyjnych i nie zwracałem uwagi na jakoś przetwarzanego dźwięku, a na jego cene.
I tak to wszedłem w kwestię pieniędzy. Jak już tak sobie piszę o mikrofonie to zdradzę wam, że wydałem na niego nie całe 10 zł. Jestem skąpy wiem, ale są ważniejsze wydatki ( były ważniejsze wydatki ) niż jakiś głupi mikrofon :)
Tak sobie reasumując chyba to już jest koniec dzisiejszego postu. Pozdrawiam serdecznie :)



Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńCiekawy post ;-) A co byś chciał nagrywać na YT?
OdpowiedzUsuńlordsofthegaming.blogspot.com
Ten komentarz został usunięty przez autora.
UsuńDziękuje :) co do nagrywania to jeszcze ostatecznej decyzji nie podjąłem. Jednak wysztko zmierza ku minecraftowi, ale jeszcze zobaczę jak to będzie.. bo czekam na x-boxa 360 którego mam w naprawie :)
Usuń